ARTronic 20. yılında!

01
Mart
Yazan: Arkan, 01 Mart, 2015, Yorumlar

Artronic_20.Yıl_Logo

2015 yılı itibariyle 20. yılına giren Artronic için bu yıla özel olarak hazırladığımız logo tüm mecralardaki iletişim faaliyetlerinde kullanılmaya başlandı. (devamı…)

Yeni DATÜB Logosu ve Kurumsal Kimlik Rehberi

22
Aralık
Yazan: Arkan, 22 Aralık, 2014, Yorumlar

Market İletişim tarafından tasarımı gerçekleştirilen yeni DATÜB logosu.

Almaty Investment Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ziyatdin Kassanov’un kurucusu ve Genel Başkan’ı olduğu Dünya Ahıska Türkleri Birliği -DATÜB’ün logosu ve Kurumsal Kimliği Market İletişim tarafından tasarlandı. (devamı…)

Mum Fısıltıları, Hakan İşcen

29
Kasım
Yazan: Arkan, 29 Kasım, 2014, Yorumlar


Artronic Yönetim Kurulu Başkanı, değerli dostumuz, yazar ve şair Hakan İşcen’in “Mum Fısıltıları” adlı şiiri için yapımını gerçekleştirdiğimiz bu film, bütçesi ve ticari amacı olmayan, tamamıyle Market iletişim’in olanaklarıyla ortaya çıkan bir çalışmadır; bu şekilde değerlendirilmesini rica ederiz.

Market İletişim tarafından yaratılan yeni bir marka: Enerwo

10
Kasım
Yazan: Arkan, 10 Kasım, 2014, Yorumlar

Enerwo Logotype

Almaty Investment Corporation’ın Türkiye’deki yeni girişiminin ismini Market İletişim geliştirdi, logosunu tasarladı ve kurumsal kimliğini yaratttı. (devamı…)

Yeni bir reklamverenimiz var… Lidya Grup!

03
Kasım
Yazan: Arkan, 03 Kasım, 2014, Yorumlar

Türkiye’de Epson, Xerox ve Fuji gibi dünya devi  markaların distribütörlüğünü yürüten, Lidya Grup, Kasım 2014 tarihi itibariyle iletişim faaliyetlerini Market iletişim ile yürütme kararı aldı. Lidya Grup için çalıştığımız ilk dergi ilanı ise Print on Demand dergisinin Kasım – Aralık sayısında yer aldı bile… Galeri’de görebilirsiniz!

Almaty Investment Corporation Market İletişim ile çalışmaya başladı.

10
Eylül
Yazan: Arkan, 10 Eylül, 2014, Yorumlar

Türkiye’deki yatırımları arasında Taksim Intercontinental oteli de bulunan, ABD, Rusya, Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Kazakistan’da, çeşitli  sektörlerde faaliyet gösteren  Almaty Investment Corporation,  kurumsal iletişim çalışmalarını Market İletişim ile sürdürmeye başladı.

Okula Dönüş! Tefal Tüketici Kataloğu’nun yeni sayısı Tefal Shop’larda…

02
Eylül
Yazan: Arkan, 02 Eylül, 2014, Yorumlar

Tefal Tüketici Kataloğu - Eylül 2014

Okula dönüş konseptini taşıyan yeni Tefal Tüketici Katalogları Tefal Shop’larda!

“Typography” hakkında bilmek isteyip de sormaya çekindiğiniz her şey:

04
Haziran
Yazan: Arkan, 04 Haziran, 2014, Yorumlar

İster Word ister başka bir yazım programı, ya da ileri seviyede bir grafik programı kullanıyor olun; “Text” ya da “Character” araçları içinde ne işe yaradığını bilmediğiniz bir sürü ayar var ya… işte onların ne olduğunu anlamak için yukarıdaki resmi inceleyin!

:)

Tefal tüketici katalogları yenilendi!

22
Mayıs
Yazan: Arkan, 22 Mayıs, 2014, Yorumlar

Mart 2014 itibariyle Market iletişim ile çalışmaya başlayan Groupe SEB (Tefal, Rowenta, Krups, Moulinex, Lagostina)  için gerçekleştirdiğimiz ilk çalışma Tüketici ve Bayi kataloglarının yenilenmesi oldu. (devamı…)

Premier Home Hazır Perde Bauhaus raflarında yerini aldı.

26
Şubat
Yazan: Ali Anıl, 26 Şubat, 2014, Yorumlar

 

Bir Küçükçalık Tekstil markası olan Premier Home Hazır Perde ürünleri için çalıştığımız ambalaj tasarımları hayata geçerek Bauhaus mağazaları içindeki Premier Home köşesinde yerini aldı.